İş Sağlığı ve Güvenliği Günleri

Fen Bilimleri Enstitüsü tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Günleri Seminerler dizisi düzenlenmektedir.

Seminerlerimiz ücretsiz olup dışarıdan katılım serbesttir. Gelecek seminerler hakkında bilgi için lütfen bize ulaşın.

İletişim: Fen Bilimleri Enstitüsü

Telefon : (+90) 212 285 97 18

E-posta: fbe@isikun.edu.tr

İSG Seminer Günleri – 1
  • “Çevre Etmenlerinin İç Mekan Yoğunluğu ve İSG” ve “Tesis yönetiminde İSG” Semineri

16 Mart 2019 Cumartesi Günü Saat 15.00 ‘da Maslak Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminere Okan Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. H. Savaş Ayberk ve Zorlu Center ISG Sorumlusu ve B-Sınıfı İSG Uzmanı Mustafa Serkan Balkan konuk oldular. “Çevre Etmenlerinin İç Mekan Yoğunluğu ve İSG” ve “Tesis yönetiminde İSG” konuları hakkında bilgi verdiler. Seminer ile ilgili daha fazla bilgi ve fotoğraflar için burayı tıklayınız.

İSG Seminer Günleri – 2
  • “Papyon Modeli Uygulaması” Semineri

13 Nisan 2019 Cumartesi günü Saat 15.00 ‘da Maslak Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminere Shell Türkiye Perakende Satışlar İSEÇ Müdürü, İrem Yüzeç Kaya konuk oldu. “Papyon Modeli Uygulaması” konusu hakkında bilgi verdiler. Seminer ile ilgili daha fazla bilgi ve fotoğraflar için burayı tıklayınız.

İSG Seminer Günleri – 3
  • “Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlanması İçin Gerekli Standartlar ve Hesaplamalar” Semineri

20 Temmuz 2019 Cumartesi Günü Saat 15.00 ‘da Maslak Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminere  BT Eğitim, Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri’nden A-sınıfı İSG Uzmanı, İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanı Eğiticisi Burak Tuna konuk oldu.”Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlanması İçin Gerekli Standartlar ve Hesaplamalar” konusu hakkında bilgi verdi. Seminer ile ilgili daha fazla bilgi ve fotoğraflar için burayı tıklayınız.

İSG Seminer Günleri – 4
  • “İSG Mevzuatında Dokümantasyon ve Doküman Geliştirme” Semineri

24 Ağustos 2019 Cumartesi günü saat 15:00’da Maslak Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminere Adli Bilimler Uzmanı, Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İSG Büro Yöneticisi, İş Sağlığı Güvenliği ve Kimya Profesyonelleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı H. Cihangir Tuğsavul konuk oldu. “İSG Mevzuatında Dokümantasyon ve Doküman Geliştirme” konusu hakkında bilgi verdi. Seminer ile ilgili daha fazla bilgi ve fotoğraf için buraya tıklayınız.

İSG Seminer Günleri – 5

  • “Sarıyer Belediyesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışmaları” Semineri

2 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 15:00’da Maslak Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilen seminere Sarıyer Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Yetkilisi, Betül Fırat konuk oldu. “Sarıyer Belediyesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Çalışmaları” konusu hakkında bilgi verdi. Seminer ile ilgili daha fazla bilgi ve fotoğraf için buraya tıklayınız.